סדנת לימוד ותרגול

מיינדפול אניאגרם

דע את תשומת לבך

"אין אדם מתעלה על עצמו, אלא ע"י הכרת עצמו"

א. הקסלי

?מהו מיינדפול אניאגרם

חיבור פורץ דרך בין שתי גישות השואבות את השראתן ממסורות חכמה קדומות, המאפשר לאדם לדייק את ייעודו, לחדד את איכויותיו ולהטיב את יחסיו עם הזולת. האניאגרם הינו כלי עוצמתי להבנת נפש האדם, המסייע בזיהוי המניעים ודפוסי ההתנהגות המוטבעים בנו והמיינדפולנס מציע פרקטיקה להתמרה של דפוסים אלו לכדי מימוש מיטבי. 

בעיצומה של תקופת משבר עולמית, אי וודאות ומציאות המשתנה בקצב מהיר, שילובן של גישות משלימות אלו, יוצר שפה המקנה למשתתפים יכולת להתנהל מתוך ערות ובחירה במשמעות המקדמת את חייהם, במקום ליפול לתגובות מותנות הנשענות על תבניות ההרגל. 

Enneagram על האניאגרם

מודל עוצמתי להבנת טבעם של בני אדם, המסביר דפוסים חוזרים בהתנהגותנו ואת המניעים העמוקים המשפיעים על בחירותינו ועל יחסינו עם הזולת. המודל מסייע לנו לראות ביתר בהירות את נתיב צמיחתנו, להבין מה מניע אנשים, מה נותן להם משמעות, כיצד לרתום אותם לדיאלוג מקדם עם סביבתם וכיצד להובילם לרמות גבוהות של תפקוד.
המודל מבחין בין תשע אסטרטגיות (טיפוסי אישיות) המפעילות את האדם, כאשר בחינת עומק של כל אסטרטגיה מאפשרת לאדם לזהות את פוטנציאל האיכויות הטמון בו. זאת לצד חידוד תשומת הלב לדפוסים מעכבים, פריצת הפרדיגמה בה אנו פועלים ויצירת גמישות מחשבתית והתנהגותית למימוש נעלה של כל משמעות בה נבחר.
יישומי המודל תופסים מקום מוביל בארץ ובעולם בעשור האחרון בתהליכי פיתוח אישי, בניית חוסן והשפעה מעצימה בתקשורת והנעה עם הזולת.

על המיינדפולנס

המודעות ותשומת הלב למה שמתרחש בזמן אמת, מתוך סקרנות. יישום “מצב הצבירה” המיינדפולי מאפשר הרחבה של המנעד הרגשי והתודעתי מתוך יכולת התבוננות והבחנה בין מהות הדבר לבין “רעשי הרקע” מסיחי הדעת הנלווים אליו. תרגול מתמשך של המיינדפולנס, מסייע ליצירת חיים מאוזנים יותר ובעלי משמעות ונחשב למהפכה הרפואית הבאה שכבר מתרחשת.

?מה נלמד בסדנה

 נכיר ונתרגל כלים מעולם המיינדפולנס, תוך חידוד הקשב לאיכויות המקדמות בחיינו, לצד הרעשים המשבשים את נתיב צמיחתנו ונלמד להבחין ביניהם.

נלמד מהם הדפוסים והכפתורים המפעילים אותנו מאחורי הקלעים ונשבור את מעגל התגובה האוטומטי שלנו במצבים שאינם משרתים אותנו עוד.

נחזק את נוכחותנו לדברים ונחווה את תרומתה ביצירת חוסן ומשמעות בימים של מציאות סוערת.

:הסדנה תאפשר לך

 להפנות את תשומת לבך לכוחות המקדמים את יעדיך.

 לפתח חוסן אישי בעת של מציאות סוערת ומטלטלת.

 ליצור תקשורת מיטיבה עם האנשים בחייך ברמת עומק חדשה.

 הפחתה במחשבות השליליות ועלייה במדדי האושר.

 להוביל את חייך בנתיב המיטיב שלך.

?למי זה מיועד

אנשי טיפול, אנשי חינוך והדרכה, מתחומי הייעוץ והאימון

הרשמה לסדנה מותנית בראיון טלפוני מקדים.

:מסגרת הסדנה

שמונה מפגשים שבועיים

ימי שני שעות 19:00 – 21:30 

14 בדצמבר מתחילים!

עלות: 1,200 ₪ לסדנה

מנחי הסדנה

עידן אזולאי

CBT פסיכותרפיסט בגישת

מאמן אישי וקבוצתי באינטגרציה של מיינדפולנס, לוגותרפיה וחוכמות מזרח-מערב. מתרגל מדיטציית ויפאסנה מעל 20 שנים ופועל בקליניקות פרטיות ובמגזר העסקי ברוח גישות אלו

אבנר כהן

בסוציולוגיה ארגונית M.A

יועץ ארגוני בעל ניסיון של שני עשורים בהדרכה, ייעוץ, ליווי והנחייה של תהליכי שינוי ושיפור ארגוניים. אבנר נמנה עם סגל המאמנים הבכיר של חברת גוגל העולמית, מאמן מומחה בשיטת האניאגרם, מרצה בפורומים ניהוליים שונים

לפרטים והרשמה

השאירו פרטים ונחזור אליכם

 מוזמנים לדבר איתנו:

עידן אזולאי, 050-6316514

אבנר כהן, 054-2281418 

Skip to content